Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 238 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

American Gigolo (2022) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Pas 15 vitesh burg, ish-zhigolo Julian Kaye papritmas shfajësohet nga një dënim për vrasje të gabuar dhe lirohet pa interes për jetën që kishte, pa asnjë shans për jetën që donte – dhe pa idenë se kush e inkuadroi atë.

American Gigolo: 1×1 me Titra Shqip
American Gigolo: 1×1 me Titra Shqip
American Gigolo: 1×1 me Titra Shqip
American Gigolo: 1×1 me Titra Shqip
American Gigolo: 1×1 me Titra Shqip
American Gigolo: 1×1 me Titra Shqip
American Gigolo: 1×1 me Titra Shqip
American Gigolo: 1×1 me Titra Shqip
American Gigolo: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 11, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit