Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 230 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6

Chishiya rekruton Arisu dhe Usagi për ta ndihmuar atë të ndryshojë status quo -në. Një ngjarje e paparashikuar trondit dinamikën e fuqisë së brishtë të Plazhit.

Alice in Borderland: 1×6 me Titra Shqip
Dec. 10, 2020
Shpërndarë0