Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 308 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip: 1x5

Episode 5

Kur Arisu dhe Usagi arrijnë në Plazh, mbreti i këtij oazi utopik i detyron ata të mbledhin kartat e mbetura të lojës.

Alice in Borderland: 1×5 me Titra Shqip
Dec. 10, 2020
Shpërndarë0