Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 402 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip: 1x4

Episode 4

Arisu mbingarkohet nga faji dhe është gati të heqë dorë, por Usagi e inkurajon që të mos heqë dorë. Tjetra është një lojë tërheqëse në një autostradë nëntokësore.

Alice in Borderland: 1×4 me Titra Shqip
Dec. 10, 2020
Shpërndarë1