Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 375 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Vizat e Chota dhe Shibuki janë gati të skadojnë. Të katër hyjnë në kopshtin e madh botanik të Shinjuku, ku ata duhet të luajnë një lojë tradhtie mizore.

Alice in Borderland: 1×3 me Titra Shqip
Dec. 10, 2020
Shpërndarë0