Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 496 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

Duke lënë pas Chota -n e plagosur, Arisu dhe Karube vazhdojnë të fitojnë përvojë dhe të arrijnë në një kompleks apartamentesh të gjera ku i pret një gjueti vdekjeprurëse.

Alice in Borderland: 1×2 me Titra Shqip
Dec. 10, 2020
Shpërndarë0