Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 139 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip: 1x9

Episode 9

Jin Ho-gyeong kërkon fëmijën e saj të humbur prej kohësh. Jin Mu harton një plan për të ndihmuar në përfundimin e këtij kërkimi. Uk dhe Mu-deok janë ndarë.

Alchemy of Souls: 1×9 me Titra Shqip
Alchemy of Souls: 1×9 me Titra Shqip
Jul. 16, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit