Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 130 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6

Seo Yul dhe Park Dang-gu vizitojnë Britaninë e Madhe në terrenin e tij të stërvitjes. Mu-deok e shtyn studentin e saj në ekstrem. Jin Cho-yeon përgatit një dhuratë martese.

Alchemy of Souls: 1×6 me Titra Shqip
Jul. 03, 2022
Shpërndarë0