Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 121 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip: 1x5

Episode 5

Mu-deok dhe Uk mbërrijnë në një kasolle të izoluar dhe të zbrazët. Jin Mu urdhëron një hale trupi. Jin Ho-gyeong ofron mbrojtje për Mbretërinë e Bashkuar… me një kosto.

Alchemy of Souls: 1×5 me Titra Shqip
Alchemy of Souls: 1×5 me Titra Shqip
Jul. 02, 2022
Shpërndarë0