Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 141 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip: 1x4

Episode 4

Uk vuan një ethe dhe të dridhura, për kënaqësinë e madhe të Mu-deok. Princi i Kurorës viziton familjen Jang, duke kërkuar një trashëgimi familjare dhe një shfaqje respekti.

Alchemy of Souls: 1×4 me Titra Shqip
Jun. 26, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit