Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 135 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip: 1x20

Episode 20 (Fundi i Sezonit 1)

Dashuria është në ajër me një martesë në rrugë dhe Uk duke luajtur mblesëri. Jin Mu cakton një vrasës që të bëjë punën e tij të pistë dhe të bëhet koka e tij.

Alchemy of Souls: 1×20 me Titra Shqip
Alchemy of Souls: 1×20 me Titra Shqip
Aug. 28, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit