Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 131 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip: 1x19

Episode 19

Uk vjen me një zgjidhje për të thyer fushën e forcës që do t’i kërkonte atij të rrezikonte të gjitha. Dang-gu dhe Cho-yeon bëjnë një zbulim befasues.

Alchemy of Souls: 1×19 me Titra Shqip
Alchemy of Souls: 1×19 me Titra Shqip
Aug. 27, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit