Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 125 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip: 1x16

Episode 16

Park Jin dhe Jin Ho-gyeong hyjnë në një mosmarrëveshje të ashpër pasi të dy pretendojnë për një objekt. Uk ndeshet me Princin ndërsa është në kërkim të një shamani.

Alchemy of Souls: 1×16 me Titra Shqip
Alchemy of Souls: 1×16 me Titra Shqip
Aug. 07, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit