Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 133 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip: 1x15

Episode 15

Mu-deok kapet në vendin e një vrasjeje të përgjakshme. Mjeshtri Lee i dhuron familjes mbretërore një dhuratë dhe një profeci. So-i gjurmon një mik të verbër.

Alchemy of Souls: 1×15 me Titra Shqip
Alchemy of Souls: 1×15 me Titra Shqip
Aug. 06, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit