Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 117 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip: 1x14

Episode 14

Uk përballet me kundërshtarin e tij të dhjetë dhe të fundit me një ose dy mashtrime në mëngë. Seo Yul mban Mu-deok afër. Jin U-tak bën një mashtrim me vajzën e tij.

Alchemy of Souls: 1×14 me Titra Shqip
Alchemy of Souls: 1×14 me Titra Shqip
Jul. 31, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit