Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 93 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip: 1x13

Episode 13

Një goditje e papritur rrufeje shkakton dëme në Cheonbugwan. Park Jin dhe Jin Mu kundërshtojnë se kush është fajtori. Mjeshtri Lee e çon Uk në një udhëtim të veçantë peshkimi.

Alchemy of Souls: 1×13 me Titra Shqip
Alchemy of Souls: 1×13 me Titra Shqip
Jul. 30, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit