Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom

A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip: 3x1

Episode 1

Matthew dhe Diana kthehen  në kaos, por mes errësirës ata marrin disa lajme të mrekullueshme.

A Discovery of Witches: 3×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 3×1 me Titra Shqip
Jan. 07, 2022
Shpërndarë0