Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 128 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

30 Coins 2020: 1x1

Cobwebs

Qyteti i qetë i Pedraza tronditet nga lindja e një fëmije misterioz. Veterinerja vendase Elena dhe Kryetari i Bashkisë Paco hetojnë incidentin dhe fillojnë të zbulojnë të kaluarën shqetësuese të priftit të tyre të sapoemëruar, At Vergara (Eduard Fernández) – dhe domethënien e një monedhe kurioze që ai ka në zotërim të tij.

 

30 Coins: 1×1 me titra shqip

30 Coins: 1×1
30 Coins: 1×1
Nov. 29, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit