Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 106 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

1899 (2022) me Titra Shqip: 1x8

The Key (Fundi Sezonit 1)

Maura u tregon pasagjerëve një të vërtetë të pabesueshme. Më pas, kujtimet e tyre ndryshojnë dhe Danieli ndryshon një kod. Maura përballet me një realitet të papritur.

1899: 1×8 me Titra Shqip
Nov. 17, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit