Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 147 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

1899 (2022) me Titra Shqip: 1x7

The Storm

Danieli i kërkon Maurës diçka që ajo nuk e kupton. Olek dhe Ling Yi drejtojnë anijen përpara se të ndodhë një tragjedi. Identiteti i Elliot del në dritë.

1899: 1×7 me Titra Shqip
Nov. 17, 2022
Shpërndarë0