Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 124 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

1899 (2022) me Titra Shqip: 1x6

The Pyramid

Tove ka rikthim të frikshëm dhe dëshiron të vrasë djalin. Danieli ndjek Maurën dhe kapitenin në një vend të çuditshëm. Babai i Maurës shfaqet me një mesazh.

1899: 1×6 me Titra Shqip
Nov. 17, 2022
Shpërndarë0