Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 107 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

1899 (2022) me Titra Shqip: 1x5

The Calling

Maura ka rikthime të tmerrshme dhe bën një lëvizje tronditëse. Një zë i shtyn disa pasagjerë të hidhen në det. Maura bën një zbulim për babanë e saj.

1899: 1×5 me Titra Shqip
Nov. 17, 2022
Shpërndarë0