Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 125 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

1899 (2022) me Titra Shqip: 1x4

The Fight

Disa anëtarë të ekuipazhit dhe pasagjerë kërkojnë në anije për djalin pasi mbyllën kapitenin, Olek, Jérôme dhe Ramiro. Sekreti i Kresterit zbulohet.

1899: 1×4 me Titra Shqip
Nov. 17, 2022
Shpërndarë0