Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 150 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

1899 (2022) me Titra Shqip: 1x3

The Fog

Një vajzë dhe pasagjerë të tjerë kanë një fat të tmerrshëm. Olek çliron Ling Yi nga një kuti. Kapiteni bën një zbulim që sfidon besimin e tij te Maura.

1899: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 17, 2022
Shpërndarë0