Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 379 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com

1899 (2022) me Titra Shqip: 1x1

The Ship

Maura ndihmon një grua shtatzënë. Kapiteni merr një vendim të guximshëm pasi merr një mesazh nga një anije e humbur – dhe zbulon diçka që të shqetëson mendjen.

1899: 1×1 me Titra Shqip
Nov. 17, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit