Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

1883 (2021) me Titra Shqip: 1x6

Boring The Devil

Shea e ndihmon Elsën të përballojë humbjen e saj. Grupi kalon një lumë tjetër dhe përgatitet të hyjë në territorin indian. Thomas i blen Noemit një dhuratë.

1883: 1×6 me Titra Shqip
1883: 1×6 me Titra Shqip
Jan. 30, 2022
Shpërndarë0