Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

1883 (2021) me Titra Shqip: 1x5

The Fangs of Freedom

Shea dhe Thomas përballen me pasojat e kalimit të lumit, por ka pak kohë për t’u pikëlluar dhe nuk mungojnë sfidat përpara. Elsa dhe Ennis ndajnë një moment romantik.

1883: 1×5 me Titra Shqip
1883: 1×5 me Titra Shqip
Jan. 16, 2022
Shpërndarë0