Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

1883 (2021) me Titra Shqip: 1x4

The Crossing

Grupi përballet me detyrën e rëndë për të kaluar lumin me vagonët dhe furnizimet e tyre. Thomas dhe Noemi afrohen më shumë.

1883: 1×4 me Titra Shqip
1883: 1×4 me Titra Shqip
Jan. 09, 2022
Shpërndarë0