Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 45 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

1883 (2021) me Titra Shqip: 1x3

River

Xhejms drejtohet me Shea dhe Thomas për një vendim të rëndësishëm. Tensionet rriten në kamp kur bëhet një akuzë. Elsa fillon një flirt me një kauboj.

1883: 1×3 me Titra Shqip
1883: 1×3 me Titra Shqip
Dec. 26, 2021
Shpërndarë0