Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

1883 (2021) me Titra Shqip: 1x2

Behind Us, A Cliff

Thomas dhe Shea rekrutojnë Xhejmsin dhe disa kauboj vendas për të kapur një tufë bagëtish. Teksa nisin udhëtimin e tyre, karvani përballet me disa nga rreziqet e shumta me të cilat do të përballen gjatë rrugës.

1883: 1×2 me Titra Shqip
1883: 1×2 me Titra Shqip
Dec. 19, 2021
Shpërndarë0