Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 127 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

1883 (2021) me Titra Shqip: 1x1

1883

Familja Dutton nis një udhëtim në perëndim përmes bastionit të fundit të Amerikës së pazbutur. James mbërrin në Teksas, ku ai dhe familja e tij përgatiten të bëjnë rrugën e tyre nëpër Rrafshnaltat e Mëdha në kërkim të një shtëpie të re dhe premtimin e mundësive.

1883: 1×1 me Titra Shqip
Dec. 19, 2021
Shpërndarë0